TOPA Statek aneb jak to bylo dříve - 12 kostek v dřevěné krabičce
Kód: T30302Detailní popis produktu
Dřevěné obrázkové kostky přenesou děti do prostředí statku, při skládání si procvičí prostorovou představivost, motoriku prstů a navíc se postupně dozvídají, jak se žilo v minulosti. Z kostek mohou složit 6 různých obrázků dle předloh, a to buď postupně nebo složí pouze jeden obrázek a další najdou obracením celých řad kostek.
Obsahuje: 12 dřevěných obrázkových kostek (3 x 4 ks) o velikosti 3,7 cm a 6 volně ložených obrázků jako předlohy pro skládání
Kostky se vyrábějí ze smrkového dřeva pocházejícího převážně z lesů v Podkrkonoší. Obrázky na kostkách jsou tištěny ofsetovou technologií, lakovány zdravotně nezávadným lakem.
Baleno v dřevěné krabičce.
Dřevěné kostky Topa jsou tradičním českým výrobkem, který zajišťuje rozvoj dovedností a představivosti u dětí od 2 let. Větší děti často kostky používají jako stavební materiál. Dřevěné kostky Topa patří mezi kvalitní hračky, které potěší a zabaví nejen děti, ale i dospělé.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.