• csen

Prolézačky

Naší snahou je pomáhat rodičům vytvořit domácí prostředí, které neustále povzbuzuje děti k pohybu, posilování a ve výsledku k lepšímu zdraví a fyzické zdatnosti. Dětské sportovní a zábavní sestavy neboli domácí prolézačky SUPRAFORT najdou místo v každé domácnosti!

  • Hřiště v pokoji na ploše již od 0,6 m2!
  • Snadná montáž a demontáž beze stop!
  • Novinka v České republice!
  • Kvalita sestav je certifikována GS TÜV!
  • Testováno zátěži až 150 kg!

Pravidelné cvičení je nejlepší závislost, kterou u svého dítěte můžeme vypěstovat. Věříme, že cvičení se sestavami Suprafort pomůže Vašemu dítěti k ještě pevnějšímu zdraví!

pokoj1Vzpomenete si někdy na Vaše dětství bez počítače, bez facebooku? Kdy jste skotačili s kamarády celá odpoledne?  Chtěli byste, aby Vaše děti měly také dostatek pohybu? Nabízíme zdravý pohyb vaším dětem přímo u vás doma. Venku je zima, prší nebo bydlíte ve městě a nechcete, aby děti běhaly s míčem po ulici? Dopřejte jim trochu zdravého pohybu přímo v jejich dětském pokoji.

Z našich sestav děti nevyrostou! Z dětské prolézačky se postupně stanou sportovní sestavy na cvičení a na posilování.

Hledáte inspiraci, jak zařídit dětský pokoj?
Dětské prolézačky Suprafort jsou doplňkem dětského pokoje, který dětem pomůže vybudovat si kladný vztah ke sportu a k pohybu už od mala. Děti přeci milují lezení, šplhání a houpání. A to všechno teď mohou dělat přímo ve svém pokoji! V nabídce máme sestavy vhodné i do malých prostor, stejně tak, jako větší sestavy pro více sourozenců.

pokoj2

Dětské prolézačky SUPRAFORT jsou prospěšné pro zdraví a pohybový rozvoj dítěte.

Ribstol, žebřiny
Ribstole a žebřiny jsou základem našich sestav. Jsou velmi vhodné do domácího prostředí neboť zaberou jen minimum místa. Cvičení na ribstolích posiluje svaly a zpevňuje záda. Žebřiny jsou velmi oblíbeným prvkem u dětí.

Skákání
Podle našich zkušeností z výstav a veletrhů víme, že děti si velmi oblíbily naše samostatně prodejné žíněnky. Naše žíněnky jsou barevné a hlavně velmi měkké a děti přímo milují skákání do nich.

Houpání
Děti milují houpání. Které z nich však může říct, že má dětskou houpačku přímo doma v pokoji? Klasická dřevěná závěsná houpačka pro děti, visutá hrazda a gymnastické kruhy jsou také součástí některých našich prolézaček.

Šplhaní a lezení
Bavlněné lano pro jemné dětské ručičky, opičí provazová síť, lanový žebřík. Z toho všeho si děti mohou vybírat.

Motorické dovednosti
Cvičeni na dětských prolézačkách Suprafort nepochybně prospívá rozvoji svalů dlaní a ramenou, což mimo jiné zlepšuje motorické dovednosti a pomáhá, například, k lepšímu písmu.

Využitelnost prolézaček nebo chcete-li cvičících sestav Suprafort

Sestavy jsou certifikované i pro veřejné prostory, jsou tedy využitelné i pro školky, školy nebo do dětské družiny. Využijete je i ve společných prostorách nebo dětských koutcích v hotelích a penzionech. Sestavy udrží i stokilového člověka. Proto jsou vhodné i na opravdové cvičení. Přes den si hrajou děti a večer cvičí tatínek. Máme sestavy, které jsou přímo přizpůsobené na posilování. Jsou k dodání se sklápěcí posilovací lavicí, stojanem na činku nebo bradly.

Ve dnech 11-14.04.2013 byly naše výrobky
představeny na veletrhu
ForKidsLogoMale
S potěšením oznamujeme, že naše sestava
obdržela čestné uznání soutěže
GrandPrix-Suprafort-ForKids-2013

Zde naleznete podrobné informace o:

 

PŘEJÍT DO E-SHOPU

Playmais
Quut
Okiedog
OOGI
CUTS
MAGNETIKO
Fligg
Bilibo
Stavebnice Obludárium
Doporučujeme
Partneři

Vanda a Standa
Patelka
Malujeme a Tvoříme
PlayWisely