• csen

Máte malé děti a hledáte pro ně první hračky? Zajímvá vás materiál z něhož jsou hračky složeny? Nechcete, aby si děti od útlého věku, kdy si často žužlají prsty, hrály s plastem? Co takle tradiční české dřevěné hračky?

Naše dřevěné kostky Topa nikdy nezklamou! Pro nejmenší děti se jedná o tu nejlehčí a nejjednoduší stavebnici, se kterou se setkají. Pro vnímavější děti se dřevěné kostky stávají zábavné skládáním šesti různých obrázků.
Dřevěné kostky Topa s obrázky – kubusy – jsou osvědčeným výrobkem, který zajišťuje rozvoj dovedností a představivosti dětí od věku 2-3 let, což je prověřeno již padesátiletou tradicí!
Tyto dřevěné hračky pro děti jsou vyrobeny z kvalitního, vysušeného, převážně smrkového dřeva z Podkrkonoší. Všechny naše dřevěné kostky splňují přísné bezpečnostní a hygienické předpisy, jsou testovány státní zkušebnou a vyhovují normě EN 71. Používané obaly jsou plně recyklovatelné a jsme zapojeni do evropského systému recyklace obalů.
Dřevěné kostky Topa s obrázky patří mezi kvalitní hračky s tradicí, které potěší a děti zabaví na delší nežl-i krátkou chvíli.
Playmais
Quut
Okiedog
OOGI
CUTS
MAGNETIKO
Fligg
Bilibo
Stavebnice Obludárium
Doporučujeme
Partneři

Vanda a Standa
Patelka
Malujeme a Tvoříme
PlayWisely