• csen

Chytrá stavebnice - FLIGG

 

Kreativní a chytrá stavebnice pro malé tvůrce s velkými nápady.

 

  • zvyšuje kreativitu a dovednosti dětí
  • můžeš stavět doma i venku
  • pevná konstrukce a hezké barvy
  • rychlý, jednoduchý a robustní stavební systém
  • chytrý obal tvořen ze stejných dílků jako stavebnice

stavebnice pro malé tvůrce s velkými nápady.

+ zvyšuje kreativitu a dovednosti dětí + můžeš stavět doma i venku
+ pevná konstrukce a hezké barvy + rychlý, jednoduchý a robustní stavební systém
+ chytrý obal tvořen ze stejných dílků jako stavebnice + zajímavá cena

 

„Stačí klik a máš FLIGG.“

stavebnice Fliggstavebnice Fligg

Blue – Modrý Fligg má 230 dílků

Modrá je barva vody. FLIGG BLUE je stavebnice, se kterou stavíte mlýny a příkopy.

Dílky v této stavebnici mají barvu modrou a několik odstínů šedé. V detailech mají provedení, které vám připomene středověk. S Blue postavíte hrad s dramatickým příběhem. S mlýnem si sami vyzkoušíte platnost fyzikálních zákonů pro vodu. V balení je pro to přiložen návod. V návodu je i spousta nápadů, co všechno se dá postavit a zkusit.

Modrá varianta  je největší stavebnice od FLIGG, proto je tu dost dílků pro stavbu nejrůznějších objektů, pro experimentování i pro stavbu puzzle.

Pusťte se do FLIGG BLUE a uvidíte, co všechno se dá postavit!

 

Red – Červený Fligg má 167 dílků

Červená je barva rychlosti, akce a vzrušení! Přesně jako u náročných tahačů při jejich závodech.

Dílky v tomto balení jsou červené a šedé a v provedení mají detaily, které umožňují dělat s tahači závodní kousky. S touto stavebnicí se dělají velké věže a dlouhé sjezdy. Má ale i mnoho dílků pro stavbu dalších akčních projektů a experimentů. V balení jsou návody, jak si postavit svůj vlastní závodní tahač, jak ho testovat na závodní dráze a spousta dalších nápadů.

 

Yellow – Žlutý Fligg má 105 dílků

Žlutá je barva slunce a radosti. Stavebnice nabízí hru v divočině se lvy a žirafami.

Dílky v této stavebnici mají barvu žlutou a různé odstíny hnědé a díky jejich provedení vás inspirují se pustit do safari a postavit tábor, který je obklopený divočinou. Z hnědých dílků postavíte různé druhy stromů a budov, které vytvoří základ pro svět v divočině.

Naučíte se, jak si postavit vlastní katapult, který vystřelí vaše kameny vysoko až do oblak. Nebo si postavíte Noemovu archu a dopravíte zvířata bezpečně do tábora. V balení je návod, jak postavit další objekty, aby vaše cesta do divočiny byla dokonalá a mohla hned začít.

 

Green – Zelený Fligg má 94 dílků

Zelená je barva přírody. Ale také dinosaurů!

Dílky stavebnice v tomto balení jsou zelené, šedé a hnědé. Jejich provedení bylo inspirováno životem v džungli a nebezpečným světem dinosaurů. Zelená barva je inspirací pro vytvoření scenérií přírody. Navíc je tato stavebnice dokonalým doplňkem ostatních stavebnic.

Postavte si svůj DINO-park s bezpečnostními ploty. Nebo si můžete vyzkoušet třeba i větrné mlýny. V návodu jsou i nápady, jak zasít a sklízet úrodu a mnoho dalšího.

 

Orange – Oranžový Fligg má 71 dílků

Oranžová je barva creativity a ohně. Oheň spaluje staré a vy můžete vytvořit něco nového, co třeba ani nepatří do našeho světa.

Dílky v tomto  balení jsou oranžové a šedé. Jejich provedení připomíná hrubé železné konstrukce. Oranžový FLIGG je nejmenší stavebnice, ale pořád je v ní spousta dílků pro stavbu různých druhů puzzle, staveb a konstrukcí.

V návodu nejdete, jak postavit kosmickou loď nebo i padací most. Ale pořád máte dost možností vymyslet si něco vlastního a vytvořit si svůj vlastní svět.

Návody

  • Jak se se stavebnící pracuje: PDF
  • Postavte si Větrný mlýn: PDF
  • Postavte si horskou dráhu: PDF

Playmais
Quut
Okiedog
OOGI
CUTS
MAGNETIKO
Fligg
Bilibo
Stavebnice Obludárium
Doporučujeme
Partneři

Vanda a Standa
Patelka
Malujeme a Tvoříme
PlayWisely