• csen

Bazénky s míčky

Molitanové dětské bazénky s míčky! Skládací a přenosné – ideální doplněk dětského pokojíčku.

Malé děti si bazének s míčky zamilují během okamžiku. Jeho barevnost učaruje každému z nich. Má ideální velikost pro to, aby se v něm dítě vyřádilo a zároveň, aby se vešel i do jeho malého pokojíčku. Dětský bazének s míčky dodáváme v přenosné tašce, tak že Vám může dělat společnost i na chatě, u babičky nebo na výletě.  Samozřejmostí je, že bazének s míčky je vyroben  z certifikovaných, nezávadných materiálů.

Základní parametry sestavy:

váha výrobku – 3,6 kg průměr bazénu – 100 cm
množství míčků – 150 ks výška bazénu – 33 cm
průměr míčku – 7 cm balení – 70 х 45 х 40 cm

Foto:

detsky-bazenek-molitanovy-s-micky-modry detsky-bazenek-molitanovy-s-micky-cervenybazenek-zabaleny

Dětský bazének s míčky je ideální jak pro hry uvnitř místnosti, tak i pro zábavu na zahradě nebo na návštěvě.

Výhody ve srovnání s jinými bazénky:

Oproti nafukovacím bazénkům mají molitanové bazénky mnohem delší životnost.

Ve srovnání s velkými molitanovými bazény s míčky nabízí náš dětský bazének vysokou mobilitu a flexibilitu. Velké bazény jsou těžce přesouvatelné, ale naše molitanové bazénky se mohou jednoduše přemisťovat z pokoje do pokoje, na terasu, zahradu, či k sousedům.

Prospěšnost pro zdraví

Dětské bazénky s míčky jsou nejen zábavné, ale mají i prokazatelně prospěšné účinky na děti. První suché dětské bazénky spatřily světlo světa ve Spojených státech. Ihned se o dětské bazénky začali zajímat pediatři a psychologové. Ti prokázali, že hraní v dětském bazénku má pozitivní vliv na zdraví dětí s neurologickým postižením ve vývoji.  Proto se bazénkům s plastovými míčky také říká terapeutické bazénky nebo masážní bazénky. Masáž plastovými míčky uvolňuje napětí a posiluje svaly.

detsky-bazenek-molitanovy-s-micky-modry

Pro domácnost

Naše skládací, přenosné dětské bazénky jsou velice vhodné jak pro domácí prostředí, tak pro mateřská centra nebo školky. Na jednu stranu jsou dostatečně velké a na druhou jsou úsporné na prostor.

Kde dítě tráví čas nejraději, když ho necháte ve hracím koutku obchodního centra? Ano, v suchém bazénu s balónky. Přinášíme možnost mít tuto skvělou zábavu tam, kde Vy sami chcete. Díky skladnosti  a přenosnosti to může být u Vás doma, u babičky, na návštěvě, na zahradě nebo třeba na výletě.

Pro školky a mateřská centra

Vzhledem k velikosti molitanového bazénku a ceně můžete mít ve školce nebo mateřském centru rovnou několik bazénků. Tyto dětské bazénky s plastovými míčky jsou cenově dostupné a tak jich můžete pořídit hned několik za cenu jednoho velkého bazénu. Každá třída může mít svůj bazének nebo je možné přemísťovat z jedné místnosti do jiné. Anebo pokud je nutno více místa pro nějakou akci nebo dětské vystoupení může se bazének sbalit do tašky a uklidit.


Popis

Stěny bazénku jsou z molitanu. Dno vystýlá měkká molitanová podložka.
Látka uvnitř (modrá, červená) je voděodolná a omyvatelná. Nečistot se zbavíte jednoduchým otřením. Potah je na zip a v případě potřeby se dá sundat a vyprat.
Bazénky s plastovými balónky jsou certifikované pro děti od 3 let.

bazenek-zabaleny
DOSTUPNOST ZBOŽÍ: běžně skladem

Playmais
Quut
Okiedog
OOGI
CUTS
MAGNETIKO
Fligg
Bilibo
Stavebnice Obludárium
Doporučujeme
Partneři

Vanda a Standa
Patelka
Malujeme a Tvoříme
PlayWisely